Holly Webb - "Nieśmiały prosiaczek". Filia nr 2 Pabianice

2 czerwca odbyło się spotkanie DKK dla osób niepełnosprawnych. Czytano książkę autorstwa Holly Webb pt. - „Nieśmiały prosiaczek”. Jest to opowieść o prosiaczku, który był bardzo nieśmiały. Mieszkał, wraz z innymi zwierzętami, na fermie, którą często odwiedzały dzieci. Niestety, z powodu nieśmiałości chował się przed odwiedzającymi. Z tego też powodu właścicielka fermy chciała oddać prosiaczka w inne miejsce. Nieśmiały zwierzak był tym faktem przerażony. Ale któregoś dnia na farmie pojawiła się Molly. Dziewczynka poznała problem prosiaczka i postanowiła pomóc. Dzięki niej zwierzak przezwyciężył nieśmiałość i pozostał na fermie.  Czerwcowe spotkanie było ostanie przed wakacyjną przerwą. Dlatego też na koniec uczestnicy opowiadali o swoich planach wakacyjnych. W spotkaniu wzięło udział 8 osób.