Relacja ze spotkania DKK - A. Witkiewicz-Po prostu bądź

„Po prostu bądź” to opowieść o sile wzajemnych relacji, o miłości, o stracie ukochanego człowieka. Autorka w fenomenalny sposób przedstawia charakterystykę bohaterów, czytelnik w powieści odnajduje cząstkę siebie zmaga się wspólnie z bohaterami z ich życiem codziennym: radościami i problemami. Powieść na długi czas pozostanie w pamięci uniejowskich klubowiczów, ponieważ pomimo, iż jest to romans to trzyma on w ciągłym napięciu, poznajemy siłę zakazanej miłości studentki i wykładowcy, aby w kolejnym etapie zaczerpnąć goryczy ,żalu i cierpienia, tak jak w życiu borykamy się z problemami tu wcielamy się w postać młodej Pauliny, która po stracie ukochanego Aleksa zatraca się. Jednakże zawsze po burzy wstaje słońce także i w tej opowieści losy głównej bohaterki zmieniają się ponieważ u jej boku jest równie inteligentny, opiekuńczy facet. Łukasz po zawarciu paktu rozkochuje w sobie Paulinę. Uczucie na nowo zaczyna się odradzać. Akcja książki przypadła do gustu naszym czytelnikom, pokrzepia serca i pozostawia optymizm.