Relacja ze spotkania DKK - E.Nowak "Kiedyś na pewno"

9 kwietnia 2020 r. miało miejsce spotkanie online Dyskusyjnego Klubu Książki Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Uniejowie. Klubowicze, którzy połączyli się na Skype byli w składzie 2-osobowym i dyskutowali na temat książki Ewy Nowak pt. „Kiedyś na pewno”.

Klubowiczom podobała się książka przede wszystkim ze względu na to, że jako rodzice dostrzegli bardziej, z jakimi problemami boryka się młodzież. Książka uświadomiła im, jak bardzo relacje rodzinne mają wpływa na poglądy, samoocenę i zachowanie dzieci. Powieść zdecydowanie godna polecenia, ponieważ zmusza do refleksji, dzięki odwzorowaniu prawdziwego, współczesnego życia.