Spotkanie listopadowe 2017 "Kajtek, uważaj!"

W środę 15 listopada 2017 r. w Filii Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź – Widzew odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W zajęciach uczestniczyło 6 osób.

Rozmawialiśmy o książce Jennifer Berne „Kajtek, uważaj! : mały miłośnik książek zakłada okulary”.

Zastanawialiśmy się także jakie są wady wzroku i czy trzeba nosić okulary. Jako podsumowanie przeczytanego tekstu klubowicze rozwiązywali krzyżówkę.

Później nadszedł czas na gry i zabawy, związane oczywiście z tematem książki. Przyglądaliśmy się zmiennym obrazom, bawiliśmy się ruchomymi obrazkami, podziwialiśmy świat Vadimosa w okularach 3D. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik wykonał taumatrop.

Jak zawsze spotkanie przebiegło w wesołej i bardzo twórczej atmosferze, a wszyscy klubowicze wyszli z nową książką w dłoni. Zapraszamy w środę 20.12.2017 r. na godzinę 16:30.