Dnia 17.05.2017 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Filii Nr 9 MBP Łódź - Widzew.

Następnym punktem spotkania były odpowiedzi na „słodkie zagadki”.

Pamiętając jednak o tym, że nie powinniśmy jeść dużo słodyczy zrobiliśmy „Piramidę zdrowego odżywiania”. Dzieci doskonale wiedziały jakie produkty powinny się w niej znaleźć.

Bawiliśmy się także w „ciepło-zimno” poszukując ukrytych owoców i warzyw bogatych w witaminy.

Na zakończenie w nagrodę dekorowaliśmy kolorowym lukrem herbatniki, którymi częstowaliśmy znajdujących się w bibliotece czytelników.

Myślę, że to było bardzo udane spotkanie. Na następne zapraszamy w przyszłym miesiącu.