Spotkanie marcowe 2017 "Kraina zapomnianych zabawek"

W dniu 15 marca 2017r. w naszej bibliotece odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

W zajęciach uczestniczyło łącznie 8 osób (klubowicze wraz z rodzicami). Na początku dzieci zapoznały się z tekstem „Kraina zapomnianych zabawek” Piotra Olszówki. Następnie zostały zaproszone do wspólnej zabawy. W pierwszej kolejności nasi mali goście otrzymali wizerunek pluszowego misia z odczepianymi elementami. Dzieci musiały odgadnąć, których części ciała lub ubioru brakuje zabawce. W dalszej części dziewczynki miały możliwość zagrać w gry „ciepło-zimno” oraz „raz-dwa-trzy, misio patrzy”. Na zakończenie każde z klubowiczów otrzymało wykropkowany obrazek pajaca. Dzieci miały za zadanie połączyć linią punkty od 1 do 100, tak by dały obraz konkretnej przytulanki. Całe spotkanie upłynęło w przemiłej atmosferze.