Spotkanie czerwcowe 2014 "Zuzia jedzie pod namiot", "Ania i Krzyś w górach"

27 czerwca 2014 r. odbyło się, kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy
Filii Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź - Widzew. Zjawiło się 6 Klubowiczów wraz
z opiekunami (razem 12 osób).

Było to ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym. Tematem zajęć były więc wakacje. Omawialiśmy  książkę pt.: ”Zuzia jedzie pod namiot„. Dowiedzieliśmy się, że Zuzia i jej rodzice spędzali wakacje nad morzem.

Kolejną pozycją  o której dyskutowaliśmy  była książka pt.: „Ania i Krzyś w górach„. Dzieci opowiadały  również gdzie wyjeżdżają na wakacje oraz tworzyły wakacyjne krajobrazy. Były także konkursy, zabawy i zagadki.

Oczywiście nie obyło się bez słodkiego poczęstunku.

Następne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się po wakacjach. Serdecznie zapraszamy.