Spotkanie majowe 2014 "Co tam u Ciumków"

30 maja 2014 r. odbyło się, kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Filii Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź - Widzew. Zjawiło się 6 Klubowiczów wraz z opiekunami (razem 13 osób).

W związku z planowanym na 03.06.2014 r. spotkaniem autorskim z Pawłem Beręsewiczem, uczestnikom zajęć została przybliżona twórczość tego pisarza.

Poznaliśmy m.in. rodzinę Ciumków oraz skrzata Jagódkę.

Nawiązując do jednej z przygód Ciumków o poszukiwaniu skarbów, taka sama zabawa została przeprowadzona w bibliotece. Zadaniem Klubowiczów DKK było odnaleźć, poprzez rozwiązywanie zagadek, mapę skarbów, a następnie dotrzeć na wyznaczone miejsce. Oczywiście czekała tam na nich niespodzianka.

Kulminacyjnym punktem spotkania była gra w „Aerobik bez muzyki”. Sprawiła ona wiele radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 27.06.2014 r. (piątek) o godz. 1600.