Spotkanie październikowe 2013 "Jest OK!"

30 października 2013 r. odbyło się, kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Filii Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź - Widzew.

Podczas naszego spotkania omawialiśmy książkę Ireny Landau pt.: „Jest OK!”. Jest to pamiętnik młodej nauczycielki, która dzieli się z czytelnikami swoimi obawami, wrażeniami, uczuciami i przeżyciami szkolnymi. Opisuje również swoją sytuację rodzinną. Jest Ona Mamą dziecka z zespołem Downa. Historia nie jest jednak ani przez chwilę smutna, ani przygnębiająca.

Książka jest bardzo ciepłą lekturą, którą dosłownie się „pochłania” przez jeden wieczór.

Na kolejne spotkanie zapraszamy dn. 27.11.2013 r. o godz. 1600.