Spotkanie majowe 2013 "Róże w garażu"

24 maja 2013 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Filii Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź - Widzew.

Tematem naszej dyskusji była książka Agnieszki Tyszki Róże w garażu.

Jest to książka wakacyjna i pełna tajemnic. W rozwiązaniu zagadek pomagają czytelnikowi główni bohaterowie – szóstka dzieciaków w różnym wieku. Każdy z nich opowiada historię ze swojego punktu widzenia.

Książka bardzo podobała się naszym Klubowiczom. A, że pojawiły się w niej elementy rękodzieła artystycznego, więc my też postanowiłyśmy się zmierzyć z tym tematem. Stworzyłyśmy, korzystając ze sztuki składania papieru - orgiami, kwiaty dla naszych mam z okazji ich święta.

Na kolejne spotkanie zapraszamy dn. 28.06.2013 r. o godz. 15:00.