Spotkanie lutowe 2013 "Cztery łzy"

22 lutego 2013 r. odbyło się kolejne w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Filii Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź - Widzew. W spotkaniu wzięło udział 5 osób.

Tematem zajęć była książka Ewy Nowak pt. ”Cztery Łzy‘’. Jest to historia nastoletniej Zuzanny , której wielkim marzeniem jest zostanie sławną piosenkarką.

Zuzia ma dwóch braci, którzy skutecznie uprzykrzają jej życie. Pewnego dnia dziewczyna zauważa w szkole plakat zachęcający do udziału w eliminacjach do spektaklu pt. ”Cztery Łzy”.

Czy bohaterce uda się zdobyć sławę o jakiej marzyła? Zachęcam do przeczytania tej ciekawej lektury i do odpowiedzi na to pytanie.

Kolejne spotkanie odbędzie się dn. 29.03.2013 r. o godz. 15:00.