18-stka w Dworku pod Lipami

3 lutego 2015 odbyło się wyjątkowe spotkanie DKK. Wyjątkowe, bo urodzinowe :). Kolejne już klubowe dziecię wydoroślało. Spotkaliśmy się więc, aby powinszować Kamili wkroczenia na dorosłą drogę oraz porozmawiać o kolejnej lekturze. Towarzyszyła nam książka Anny Szpielak „Dworek pod lipami”. Nie ukrywamy, że tego dnia losy głównej bohaterki Gabrieli i dyskusja o książce zeszła trochę na „boczny tor”. Niemniej jednak zdążyliśmy w paru słowach wyrazić pozytywną opinię na jej temat. Autorka dała nam naprawdę ciekawą historię o problemach życia codziennego i o twórczej pracy pisarza. Ciepła opowieść, którą czyta się lekko.