Czerwony Kapturek

Styczeń 2015 w klubie, to nowe plany na kolejny Nowy Rok. W tym roku patronuje nam św. Jan Paweł II i Jan Długosz. Mamy też Rok Polskiego Teatru i Współpracy Rozwojowej . W związku z tym pierwsze lektury, to teatrałki, scenariusze, miniatury sceniczne i współpraca ze szkołą. DKK chętnie dołączył do obsady szkolnego przedstawienia „ Czerwony Kapturek szuka księcia” i pomógł w przygotowaniach tradycyjnej „Choinki szkolnej”.

31 stycznia 2015 uczniowie i członkowie klubu dali popis na scenie. Zgromadzeni w sali OSP, rodzice, mieszkańcy, sympatycy długo nie pozwolili młodym zejść ze sceny nagradzając ich gromkimi brawami.