Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Pierwsze spotkanie opoczyńskiego DKK

          Dnia 11 lutego 2014 roku o  godzinie 15  w lokalu MBP w Opocznie obyło się inauguracyjne spotkanie opoczyńskiego DKK. W spotkaniu uczestniczyli prawie wszyscy zapisani do klubu.

        W pierwszej kolejności zostały omówione sprawy organizacyjne tj. terminy spotkań, godzina , o której będą się one odbywały oraz termin. Nastąpiło zapoznanie się uczestników DKK.

         Następnym  punktem spotkania była ocena  przeczytanej książki, której tytuł brzmiał "W komnatach Wolf Hall" Hilary Mantel.  Książka wg uczestników spotkania była ciekawa i wywołała dyskusję. Problemem, który najbardziej poruszył rozmówców była sprawa dojście Tomasza do tak wysokiego stanowiska, człowieka   z nizin, który dzięki intrygom i kombinacjom zaszedł daleko. Uzgodniliśmy, że książka jest godna uwagi i warta przeczytania, jednak jeden szczegół burzy przyjemność czytania. Autorka rozciągła narrację i wśród dyskutantów było to głównym obok objętości książki problemem.

      Spotkanie trwało półtorej godziny i zakończyło się o szesnastej trzydzieści. Zebrani otrzymali egzemplarze następnej klubowej pozycji "Ukrainki" Barbary Kosmowskiej i czytamy a 4 marca omawiamy.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi