83. spotkanie DKK

4 IMG 7242

„Anna German o sobie” to tytuł książki wokół której toczyła się dyskusja na 83. spotkaniu DKK działającego przy MiGBP w Wieluniu 22.06.2023 r.

Autorka, Mariola Pryzwan, w ciekawy sposób opisuje życie piosenkarki rozpoczynając od wspomnień z dzieciństwa i  czasów studenckich aż po rozwój kariery artystycznej.

Przeplatające się życie prywatne i praca zawodowa stanowią tło opowieści o legendarnej ikonie polskiej piosenki.

Książka trafiła w gusta klubowiczek.  Nasunęły się wspomnienia i przypomniały się ponadczasowe teksty piosenek. Poznaliśmy Annę German nie tylko jako gwiazdę estrady, ale przede wszystkim jako wrażliwego, ciepłego i dobrego człowieka.

1 IMG 7228

2 IMG 7233