Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

"Warto mimo wszystko"

„Warto mimo wszystko”

Relacja ze spotkania DKK przy GBP w Strzelcach Wielkich.

Daniela Duchowska

                                                         

                                                                    W dniu  27.01. 2017 r.  Dyskusyjny Klub  omawiał książkę „Warto mimo wszystko” . Jest to wywiad –rzeka przeprowadzony przez Wojciecha  Szczawińskiego z Anną Dymną , świetną aktorką  a  przede wszystkim  cudowną osobą.

Jest to książka o niezwykłej codzienności aktorki, o działalności fundacji , o niepełnosprawnych podopiecznych , o świecie teatru, a wreszcie o tym, co naprawdę  w życiu  ważne. Wybrała taką drogę a nie inną, ponieważ jak pisze, zawsze czuła, że to droga słuszna, dająca dużo radości i prawdziwa.

Anna Dymna opowiada o swoim  życiu prywatnym –śmierci męża, synu , przyjaciołach, dlaczego taką drogę wybrała i jakie są jej wartości życiowe. Jest pełna pozytywnej energii, zapału do pracy i pomocy innym.

Na temat wymienionej wyżej książki wyłoniła się burzliwa  dyskusja  głównie o prowadzonej przez  panią   Dymną fundacji. O jej poświęceniu i ciężkiej pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Książka bardzo podobała się klubowiczkom,  jest bardzo fajnie napisana, jest to rozmowa gdzie aktorka nie wywyższa się, pokazuje jaka jest. Książkę polecamy , pozostawia po sobie wiele tematów do przemyśleń, odmienia  spojrzenie na niepełnosprawność , bogactwo , drugiego człowieka i otaczający nas świat.

Następne spotkanie  DKK 24.02.2017 r. Czytamy książkę „Zabójca „ Marii Nurowskiej.

 

 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi