Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Trzy tygodnie z moim bratem

                               Kolejne spotkanie klubowiczek to podróż z bohaterami książki Nicholasa i Micaha Sparks w „Trzy tygodnie z moim bratem”. W  spotkaniu uczestniczyło 8 osób.

Pewnego dnia popularny autor romantycznych bestsellerów, Nicholas Sparks  otrzymuje pocztą prospekt wycieczki dookoła świata. Wraz ze swoim bratem Micahem wyrusza w podróż, która zawsze była jego marzeniem.

W czasie tej wycieczki bracia nie tylko podziwiają piękne zabytki i krajobrazy Peru , Indii czy Malty, ale też wspominają swoje dotychczasowe życie , które od początku do łatwych nie należało.

Książka ta jest pełna nieprawdopodobnych historii, które jednak dla odmiany nie są wymyślone, lecz wydarzyły  się naprawdę w rodzinie Sparksów .Nicholas musiał sobie z tym poradzić równocześnie będąc mężem, ojcem i pisarzem .Opowiada nam o dorastaniu, ogromnej samodzielności jaką dawali jemu, bratu i siostrze rodzice, o przekazanych wartościach, które w dorosłym życiu stały się dla niego kierunkowskazem .Klubowiczki są zdziwione, że aż tyle własnych przeżyć znalazło odzwierciedlenie w jego powieściach. / Pamiętnik; Jesienna miłość/.

Jest to powieść, którą powinien przeczytać każdy fan twórczości  Sparksa.

Następne spotkanie DKK w27.02.2015 r. omawiana książka to „Złote nietoperze „ Grażyny Jeromin –Gałuszki.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi