O zagrożeniach w centrach handlowych

Drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 24.10.2014r. tradycyjnie w przedszkolu. Krasnoludki zmęczone po wcześniejszym spacerze mogły odpocząć przy wspólnym czytaniu lektury. Tym razem omawialiśmy książkę pt. "Zuzia się zgubiła". Dzięki zabawnej, trochę podobnej do naszych przedszkolaków bohaterce dowiedzieliśmy się jakie problemy mogą pojawić np. podczas zakupów w dużych centrach handlowych. Zuzia pouczyła także dzieci co należy robić  w takiej sytuacji. Mam nadzieję, że przedszkolaki nie będą jednak musiały tej wiedzy używać w praktyce. Dla rozluźnienia trochę sportu i rywalizacji w zabawach ruchowych. Następne spotkanie przed Andrzejkami może trochę powróżymy...?