"Czas Nadziei" na lipcowym spotkaniu DKK w Piotrkowie Tryb.

„Czas nadziei” – Jolanta Wachowicz-Makowska

Spotkanie 21.07.2021 r

Historia o lekarce – pediatrze , która poświęciła się opiece nad małymi pacjentami. Kiedy dowiaduje się, że jest chora i wg lekarza zostało jej niewiele czasu postanawia wyjechać do Włoch. Było to jej marzenie. Dzięki zbiegom okoliczności poznaje mężczyznę który widzi w niej kobietę i wtedy zmienia swoje życie. Dzięki mężowi zakłada hospicjum dla dzieci. Opieką są objęte dzieci z Polski. Opisane są różne przypadki . Dzięki tej pracy pojawia się remisja jej choroby.

Klubowicze ocenili tę książkę jako bajkę dla pocieszenia chorych. Określili, że poznanie bogatego Włocha, który zakochuje się w dojrzałej kobiecie jako sytuację nierealną. Nic nie wniosła ani nie zaciekawiła czytelników.

Na spotkaniu było 11 osób.  Część spotkania poświęciliśmy na wybór następnych pozycji jakie chcemy  przeczytać.

Róża Lesińska

Moderator DKK przy MBP w Piotrkowie Trybunalskim