Czwarte spotkanie DKK

Zobacz zdjęcia ze spotkania:
* - kliknij na zdjęcie aby zobaczyć je w powiększeniu

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już czwarty raz spotkaliśmy się w Dyskusyjnym Klubie Książki. Stali bywalcy nie zawiedli! Rozmawialiśmy o powieści Liliany Bardiejewskiej pt.: Dom ośmiu tajemnic, uhonorowanej nagrodą literacką IBBY 2006 w kategorii książka dla dzieci starszych. Po zapoznaniu się z notką biograficzną pisarki, rozwiązaniem krzyżówki i rebusów... zawrzało! Dyskutanci podzielili się na dwa obozy: zwolenników książki i przeciwników. Młodsi uczestnicy zachwyceni powieścią przekonywująco argumentowali na jej korzyść, ale ich starsze koleżanki nie oddawały pola udowadniając swoje racje. Spotkanie zaplanowane na 60 minut, zakończyło się po dwóch godzinach! Z niecierpliwością czekamy na kolejne! Będziemy ratować świat z Hanią Humorek. Wszystkich fanów literatury serdecznie zapraszamy.

Zulejka Mahmood-Michałowska
Moderator DKK przy MBP Łódź-Widzew FB nr 4