Lutowe spotkanie DKK

Zobacz zdjęcia ze spotkania:
* - kliknij na zdjęcie aby zobaczyć je w powiększeniu

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
29.02.2008 r. w piątek odbyło się drugie spotkanie DKK. Uczestniczyło w nim pięć osób. Dzieliliśmy się wrażeniami z przeczytanej książki, którą była "Dynastia Miziołków" Joanny Olech. Przy okazji każdy opowiedział o rodzinie, o przyjaciołach, o swoich zwierzętach, o szkole. Niektóre uczestniczki odnalazły bardzo dużo cech wspólnych pomiędzy swoim rodzeństwem a Małymi Potworami. Jednak nikt z obecnych nie mógł się pochwalić posiadaniem szczura lub węża  UĹ?miech.

Śmiałyśmy się z przygód Miziołka i z jego pomysłów. Każda z nas przeczytała lub opowiedziała o swoich ulubionych fragmentach z powieści.

Na zakończenie członkinie DKK zmierzyły się z krzyżówką na temat przeczytanej książki. Rozwiązanie jej sprawiło trochę trudności, ale dzięki wspólnej pracy wszystkie osiągnęły zamierzony cel, czyli poznały hasło. Wprawiło to nas w jeszcze weselszy nastrój (choć wydawało się to już niemożliwe, gdyż całe spotkanie przebiegało w bardzo radosnej atmosferze  ) UĹ?miech

Marta Pietranek
Moderator DKK przy Łódź-Widzew FB nr 4