DKK kl. VII omawia książkę "Teatr Niewidzialnych Dzieci"

Dnia 7 lutego br. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie DKK klasy VII. Klubowicze omawiali książkę pt. „Teatr Niewidzialnych Dzieci”. Oto ich relacja:

Chcemy wam przedstawić książkę pt. ,,Teatr Niewidzialnych Dzieci” Marcina Szczygielskiego.
Książka zawiera informacje o niewidzialnych dzieciach  z ,,Dębowego Lasu”. O Kiwaczku, Sylwii, Meandrze i całej reszcie. Wspaniała, wzruszająca  książka o teatrze, domu dziecka z czasów wojny.  Otrzymała I Nagrodę w kategorii 10-14 lat w IV Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteki Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka i Ambasady Szwecji, przy finansowym wsparciu Fundacji PZU. Pozycja ta bardzo nam się podobała, dlatego polecamy ją wszystkim pożeraczom książek! Emocje gwarantowane.