Przedświąteczne spotkanie DKK kl. VII

W piątkowe popołudnie 13 grudnia 2019 r. członkowie DKK z klasy VII omawiali książkę „Mors, Pinky i archiwum pułkownika Bergmana” autorstwa Dariusza Rekosza. Poniżej relacja klubowiczów:

-Ostatnio przeczytana przez nas książka pt. „Mors, Pinky i archiwum pułkownika Bergmana”  jest napisana przez Dariusza Rekosza. Opowiada o dwóch szkolnych uczniach, którzy są detektywami. Wspólnie przeżywają niezwykłe przygody pełne zaskakujących wydarzeń. Gdy wyjeżdżają na klasową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie czeka na nich ciekawa przygoda idealna dla prawdziwych detektywa. Biorą udział w sprzątaniu sklepu ze starociami gdzie zeszłej nocy było włamanie. Zaczęła się sensacyjna afera. Czy uda im się rozwiązać tę zagadkę? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu książki!

Książka bardzo nam się podobała dlatego zachęcamy do przeczytania dalszych losów dwóch małych detektywów.-

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek.