Spotkanie DKK kl.VI i książka pt. "Gdybym była czekoladą"

Dnia 10.05.2019 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świnicach Warckich odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki klas VI. W tym dniu omawiana była książka pt. „Gdybym była czekoladą” którą napisała Pani Katarzyna Majgier. Książka ta opowiada o Ani, która przyjaźni się z Paulą, Lilianną i Blądi. Gdy dziewczynki wracają do szkoły po wakacjach czeka ich niespodzianka. Mają nową wychowawczynię, zjawiskową panią Afrodytę Wizgalską, która robi bardzo duże wrażenie, opowiada o sobie, wspomina o swoim ojcu który jest bardzo znany. Uczniowie są bardzo zaskoczeni tą wiadomością i bardzo chcą dowiedzieć się kim on jest. Czy dzieci dowiedzą się kim był ten znany mężczyzna?... O dalszych losach Ani dowiecie się czytając tę książkę. Jest to bardzo ciekawa książka, która polecamy szczególnie naszym rówieśnikom ale również starszym koleżankom i kolegom.