Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki gimnazjalistek

,,Znowu kręcisz, Zuźka”

Dnia 27 marca b.r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świnicach Warckich odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki gimnazjalistek. Oto relacja klubowiczek:

Ta jakże ciekawa książka opowiada o przygodach dziewczynki Zuzi. Bohaterka chodzi do trzeciej klasy i mieszka w Brzezinie. Początkowo nie przeszkadzała jej wyprowadzka rodziców z miasta na wieś. Dzięki przeprowadzce na ul. Leśną 8 zyskali przecież więcej przestrzeni dla całej rodziny i zwierząt. Zuźka potrzebowała jednak prawdziwej przyjaciółki z okolicy.

Przy ul. Leśnej 8 poza Zuźką i jej bratem nie ma żadnych dzieci, jednak pewnego dnia do sąsiedztwa wprowadza się Marta z rodziną. Zuźka jest zachwycona, bo wygląda na to, że ma z Martą wiele wspólnego – obie lubią grać w piłkę nożną, wspinać się na drzewa, a przede wszystkim uwielbiają zwierzęta. Co będzie dalej?? Okaże się jak przeczytasz! Nasz zespół DKK bardzo poleca tą książkę.

Uczestnicy spotkania: Maria Konecka, Julia Aninowska, Kinga Mielczarek, Wiktoria Ruszczak, Natalia  Piaseczna, Agnieszka Stasiak, Julia Nikodemska, Katarzyna Myszka.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi