DKK młodzieży i książka "Tylko Matylda"

Dnia 9 października b.r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świnicach Warckich odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki gimnazjalistek. Omawianą książką była powieść autorstwa Mikołaja Wójcika pt. „Tylko Matylda”. Poniżej relacja naszych klubowiczek:

Na dzisiejszym spotkaniu DKK została przez nas omówiona książka „Tylko Matylda” Mikołaja Wójcika. Na wszystkich czytelniczkach wywarła pozytywne wrażenie. Książka jest ujmująca i pełna wiary, polecamy ją nie tylko młodzieży, ale także i dorosłym. Akcja rozgrywała się w Warszawie Powieść opowiadała o życiu dziewczyny takiej, jak my. Tłem tej historii jest relacja ojciec-córka.

Bardzo spodobała nam się ta książka, serdecznie ją polecamy osobom, które lubią książki o prawdziwym życiu.

W spotkaniu wzięły udział: Kinga Mielczarek, Wiktoria Ruszczak, Agnieszka Stasiak, Julia Nikodemska, Julia Aninowska,  Natalia Piaseczna, Katarzyna Myszka, Maria Konecka.