Spotkanie z klubowiczami z klasy VI i książka Barbary Ciwoniuk pt. "Ania"

W środę 14 czerwca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świnicach Warckich odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie najmłodszych członków DKK. Omawiali oni książkę Barbary Ciwoniuk pt. „Ania”. Poniżej z przyjemnością przedstawiamy relację naszych klubowiczów:

Książka pt.”Ania” autorstwa Barbary Ciwoniuk to opowieść o 13 letniej dziewczynie. W jej zawsze poukładanym życiu, nagle spotkała się z pewnymi problemami związanymi z jej dziadkiem. Okazuje się, że dziadek był samotny i potrzebował opieki i towarzystwa. Mama dziewczyny postanawia zaopiekować się swoim ojcem. Również kłopoty ma brat Ani, Daniel. Chłopak we wczesnym wieku zostaje ojcem. Rodzina Daniela pomaga mu się z tym oswoić . Ania ma oparcie w swoim przyjacielu - Igorze. Książka bardzo nam się podobała, ponieważ pokazuje problemy z jakim mogą zmagać się młodzi ludzie. Bardzo polecamy ten tytuł.

Uczestnicy DKK:

Maja Kołodziejek