Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

„Wampir” Wojciecha Chmielarza DKK Rawa Mazowiecka

 

Witam!!!

     

Relacja z dziewięćdziesiątego szóstego spotkania DKK w Rawie Mazowieckiej. Spotkanie odbyło się 20.05.2017r. w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej. W spotkaniu brało udział 8 osób. W sumie rawski Dyskusyjny Klub Książki liczy 12 członków. Rozmawialiśmy o książce „Wampir” Wojciecha Chmielarza.         

            Od pewnego czasu nie mamy szczęścia do kryminału, szczególnie w wykonaniu polskich autorów. Sytuację tę miał odmienić Wojciech Chmielarz i jego pierwsza część z Cyklu gliwickiego zatytułowana „Wampir”. By zbytnio nie przedłużać powiem tylko, że Pan Wojciech stanął na wysokości choć nie uniknął drobnych wpadek. „Wampir” ma wszystko co w dobrym kryminale powinno się zaleźć, ciekawą intrygę, zaskakujące zwroty akcji i nieprzewidywalne zakończenie. Rozrywka na bardzo przyzwoitym poziomie, ale jak wiadomo rawscy klubowicze są dociekliwi i znaleźli kilka drobnych nazwijmy to zgrzytów, o czym więcej w recenzji do której przeczytania jak zawsze zachęcam. Moim zdaniem nie mają one większego wpływu na całokształt książki która się dobrze czyta i jest dobrym relaksem na dwa wieczory. W skali od jeden do pięciu, mocna czwórka więc polecamy.

           

Spotkanie trwało ponad trzy godziny.

 

Wszystkie informacje na temat rawskiego DKK zamieszczane są na stronie internetowej biblioteki (www.rawamaz.e-bp.pl) w linku o tej samej nazwie. Kolejne spotkanie zaplanowane jest 10 czerwca (sobota) 2017r. o godzinie 15:00. Tym razem porozmawiamy o książce „RockMann” Wojciecha Manna. Wszystkie chętne osoby bardzo serdecznie zapraszamy.

 

 

                                                                                                                         Koordynator

                                                                                                                      rawskiego DKK

                                                                                                                      Zbigniew Pacho

 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi