Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek

Relacja ze spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

Dnia 15.05.08 O godz. 12.00, odbyło się kolejne spotkanie DKK w Filii nr5 w Pabianicach. W spotkaniu brały udział dzieci należące do klubu. Grupa składała się z 8-miu osób. Tym razem omawiana była książka pisarza młodego pokolenia, Pawła Beręsewicza pt.: "Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek". Autor porusza w swoich powieściach problemy współczesnej młodzieży. W tej książce mamy do czynienia z pierwszą szkolną miłością. Klubowiczki wyrazili swoje uznanie dla autora oraz przeczytanego opowiadania.

W czasie trwania spotkania pojawił się dziennikarz z Nowego Życia Pabianic. Zainteresowany był głównie sensem istnienia klubu, a także tym czy  osoby do niego należące są zadowolone z przeprowadzanych spotkań. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania i deklarowały swój dalszy udział w DKK.

Katarzyna Kwiatkowska
Opiekun DKK przy MBP w Pabianicach FB nr 5