Relacja ze spotkania

W dniu 27 maja br nie doszło do spotkania DKK. Za przyczynę podano brak czasu dzieci, które przed końcem roku szkolnego mają zbyt dużo nauki. Dowiedziałam się od jedynej obecnej klubowiczki, że nikt nie przeczytał książki, ona również jej nie czytała. Omawiana miała być książka pt."Wojny duszków". - Herbie Brennan. Książka jest dość trudna, porusza problemy tolerancji, miłości i zdrady oraz orientacji seksualnych. Może sięgnęliśmy po zbyt poważną literaturę dla 13-latków. Kolejny klub planujemy dość szybko , bo już 17-go czerwca czyli przed samym końcem roku szkolnego. Omawiana będzie książka pt. "Dynastia Miziołków" - Joanny Olech. Mam ogromną nadzieję, że frekwencja dopisze.

Katarzyna Kwiatkowska
Moderator DKK przy MBP w Pabianicach FB nr 5