Recenzje czytelników klubów DKK

relacja ze spotkania z pm 13 z 01.02.11

Relacja ze spotkania DKK z PM 13 z dnia 01.02.11 w Filii nr 5.

W lutym na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przybyło 15 dzieci i 3 osoby dorosłe.

Omawialiśmy książkę pt.:”Dziwny smerf” - Peyo.

Wszystkie dzieci doskonale znają opowiadania z tej serii. Smerfy należą do grupy ulubionych bajek. Przedszkolaki bardzo chętnie podjęły się dyskusji na temat przeczytanej książki.

Twierdziły, że jest ciekawa i zawsze dobrze się kończy, jak wszystkie przygody smerfów.

Dyskusja była bardzo ożywiona i przeciągała się w czasie w związku z czym dzieci obiecały, że wykonają ilustracje do książki w przedszkolu i dostarczą do biblioteki na następnym dkk.

W dniu 02.03.11 będziemy omawiać książę Grzegorza Kasdepke pt.:”Niegrzeczniaki”.

K. Kwiatkowska.