SPOTKANIA AUTORSKIE Z KATARZYNĄ ENERLICH

DYSKUSYJNE KLUBY KSIĄŻKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIA AUTORSKIE Z KATARZYNĄ ENERLICH

Studiowała w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim (Wydział Humanistyczny, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej). Pracowała jako dziennikarka, pracownik informacji turystycznej i promocji miasta oraz opiekunka osób starszych. Obecnie jest twórcą niezależnym. Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. W wieku 12 lat zadebiutowała artykułem w czasopiśmie dla młodzieży „Płomyk” na temat rodzinnego Mrągowa, a następnie w "Świat Młodych" i "Na Przełaj". Już jako uznana pisarka publikowała w prasie ogólnopolskiej „Cogito”, „VariArcie”, „Natura i Ty” oraz w „Bluszczu”. Pisarka posiada doświadczenie dziennikarskie. Pracowała i współpracowała z Polskim Radiem Olsztyn, Telewizją Polską, Gazetą Współczesną, Gazetą Olsztyńską, Dziennikiem Pojezierza. (źródło)

Spotkania odbędą się 3 września 2013 roku  w:

• Miejskiej Bibliotece Publicznej Łódź-Polesie FB nr 15 o godz. 16.30, spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki przy ul. Garnizonowej 38
  • Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Białej Rawskiej o godz. 19.30, spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki przy ul. Jana Pawła II 2