Spotkania autorskie z Danielem Odiją

Dyskusyjne Kluby Książki działające na terenie Łodzi i województwa łódzkiego zapraszają na spotkania autorskie z Danielem Odiją jednym z najbardziej obiecujących prozaików młodego pokolenia.

Przez ponad 7 lat studiował polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie pracuje jako dziennikarz w słupskim oddziale Telewizji Polskiej. Ma żonę i dwoje dzieci. Publikował m.in. w Autografie, Ha!arcie, Sycynie i Dekadzie Literackiej. Jego proza znalazła się w antologiach Papiery wartościowe, Tekstylia. O rocznikach siedemdziesiątych oraz Sarmackie krajobrazy, gdzie znajdują się eseje kilkunastu autorów z Europy Środkowej. (źródło)

Do dyskusji z pisarzem zapraszają biblioteki:

25 września 2012 roku

• Miejska Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim, spotkanie odbędzie się o godz. 16.30 w siedzibie biblioteki Pl. Kościuszki 12
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie, spotkanie odbędzie się o godz. 18.30 w siedzibie biblioteki, ul. Bogumiła 13

26 września 2012 roku

• Gminnej Bibliotece Publicznej w Sędziejowicach, spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w siedzibie biblioteki ul. Wieluńska 7