Spotkania autorskie z Hanną Kowalewską

Dyskusyjne Kluby Książki  województwa łódzkiego zapraszają  na spotkania autorskie z  Hanną Kowalewską, poetką, powieściopisarką, autorką opowiadań, dramatów, słuchowisk i scenariuszy.

Debiutowała wierszami w Okolicach w 1985 roku pod pseudonimem Anna Lewska. Po studiach filologicznych na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ukończyła Studium Scenariuszowe przy PWSFTViT w Łodzi. Publikowała m. in. na łamach Poezji, Czasu Kultury, Twórczości, Polityki, Magazynu Literackiego oraz Nowych Książek. Za powieść "Tego lata, w Zawrociu" zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Wydawnictwa Zysk  i S-ka oraz Świata Książki na polską powieść roku 1997.  Książka została przetłumaczona na język niemiecki i włoski.  (źródło, fot. Agnieszka Herman)

Spotkania odbędą się:

15 maja 2012 roku w:

• Gminnej  Bibliotece Publicznej w Burzeninie o godz. 16.00, spotkanie odbędzie się w czytelni biblioteki, ul. Sieradzka 4
  • Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach o godz. 18.30, spotkanie odbędzie się w Restauracji Milutka, ul. Strażacka

16 maja 2012 roku w:

• Powiatowo-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zgierzu, o godz. 17.00, spotkanie odbędzie się w czytelni biblioteki ul. Łódzka 5
  • Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ozorkowie, o godz. 19.00, spotkanie odbędzie się w czytelni biblioteki ul. Listopadowa 6

17 maja 2012 roku w:

• Miejskiej Bibliotece Publicznej Łódź-Bałuty FB nr 14, o godz. 16.30, spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki ul. Powst. Wielkopolskich 3
  • Miejskiej Bibliotece Publicznej w Konstantynowie Łódzkim, o godz. 18.30, spotkanie odbędzie się w  Galerii „Ogrody Sztuki” ul. Jana Pawła II nr 9

Serdecznie zapraszamy.