Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Wojciech Jagielski w Konstantynowie Łódzkim!!!

 

1 grudnia do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim na spotkanie z czytelnikami przybył Wojciech Jagielski.

Uznany dziennikarz i reportażysta, specjalizujący się w relacjach z ogarniętych konfliktami zbrojnymi regionów Afryki, Kaukazu i Zakaukazia okazał się bardzo wdzięcznym i szczerym rozmówcą. Pełen pokory wobec uprawianego zawodu i skromności odkrył przed zgromadzonymi licznie słuchaczami tajniki swego warsztatu. Obszerne odpowiedzi na zadawane pytania Pan Wojciech „okraszał” ciekawostkami i zaprawiał szczególnym rodzajem humoru, którego nie brakowało mu, jak twierdzi, w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Rozmawialiśmy o wzruszeniach, śmiechu, chorobie, śmierci, wojnie, fascynacji, alkoholu, narkotykach i...strzelaniu (bo Pan Wojciech, bodaj jako jedyny polski korespondent wojenny, odbył służbę wojskową). Na zakończenie przedłużonego spotkania (tak było miło...) nasz gość otrzymał pamiątkowe pióro z herbem Konstantynowa Łódzkiego i wpisał dedykacje w książkach swego autorstwa dla zachwyconych nim konstantynowian. Pożegnaliśmy się niechętnie z uczuciem niedosytu, umawiając się wstępnie na kolejne spotkanie i dokończenie rozmowy.

 

Dziękujemy Panie Wojtku i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi