Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

28 maja 2019 r. mieliśmy okazję gościć w Czarnożyłach Hannę Cygler – pisarkę powieści obyczajowych, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych czytelników.
Hanna Cygler jest absolwentką skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Zawodowo prowadzi własne biuro tłumaczeń, gdzie zajmuje się tłumaczeniami tekstów z języka szwedzkiego i angielskiego. Pisze – jak sama mówi - dla przyjemności. Pierwszą książką autorki, która ukazała się w 2003 nakładem Wydawnictwa Cztery Strony Świata, była powieść 3 razy R. W latach 2004–05 opublikowała w Wydawnictwie Kurpisz kilka powieści w serii „Nie Tylko o Miłości”, w tym dylogię Głowa anioła i Dwie głowy anioła oraz trylogię Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska oraz Przyszły niedokonany, która w 2009, po wydaniu przez Dom Wydawniczy Rebis powieści Odmiana przez przypadki, przekształciła się w tetralogię. Oprócz tego jest autorką takich książek jak: Bratnie dusze, Gra na cztery, Kolor bursztynu, Nowe niebo, Tylko kochanka, W cudzym domu, Z cudze grzechy, Złodziejki czasu. 
Pani Hanna podczas spotkania wyczerpująco opowiadała o trudnych początkach drogi literackiej oraz o tym jak pisanie może stać się życiową pasją. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, a pani Hanna okazała się osobą życzliwą, ciekawą ludzi i świata. Czytelnicy mogli zakupić książki Hanny Cygler i zdobyć autograf autorki. 

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi