Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

\"Kryształowy Anioł\" Katarzyny Grocholi

Na spotkaniu DKK w MBP Łódź - Śródmieście, Filia Nr 11, które odbyło się 24 września 2009 r. omówiono książkę Katarzyny Grocholi „Kryształowy Anioł”.

Katarzyna Grochola wydała powieści: ”Nigdy z życiu”, „Przegryźć dżdżownicę”, „Serce na temblaku”, \"Ja wam pokażę\", „Osobowość ćmy” oraz dwa zbiory opowiadań: „Podanie o miłość”, „Upoważnienie do szczęścia”. Wspólnie z Andrzejem Wiśniewskim wydała książkę ”Związki i rozwiązki miłosne”. Jest również autorką felietonów i współscenarzystką najpopularniejszych seriali telewizyjnych: „M jak miłość” oraz „Na dobre i na złe”. Jej książki sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy.

Bestsellerowa autorka znów niesie nadzieję tysiącom czytelników. Przywraca wiarę w to, że najlepsze dopiero przed nami. Opowieść jednocześnie osobista i uniwersalna.

Historia nieśmiałej i pozbawionej pewności siebie Sary - niezbyt udane małżeństwo oraz niefortunna kariera zawodowa tylko utwierdzają Sarę w przekonaniu o niskiej własnej wartości. Wymarzona posada w radiu okazuje się przerastać jej możliwości, a romans męża Sary wychodzi na jaw...

I to jest styl pani Kasi, który lubię! Niejedna z nas mogłaby utożsamiać się z bohaterką, podobne sytuacje, trudne wybory itd. Sara jest bratnią duszą, doskonale rozumiemy jej troski, gorąco kibicujemy w podejmowaniu decyzji, razem z nią martwimy się i śmiejemy. Taka swojska dusza! Zaskakujące zakończenie historii, ale jakże trafna decyzja bohaterki.

Beata Barbus Moderator DKK przy MBP Łódź-Śródmieście FB nr 11

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi