Zduńskowolskie spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

3 października 2012r. dzięki DKK i Instytutowi Książki Mijeską Bibliotekę Publiczną w Zduńskiej Woli odwiedziła znakomita pisarka Małgorzata Gutowska-Adamczyk, autorka m.in. bestsellerowej sagi "Cukiernia pod Amorem". Spotkanie rozpoczął występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, którzy zagrali na ksylofonie i perkusji, czyniąc tym naszemu gościowi ogromną przyjemność. Po tym wstępie spotkanie potoczyło się niezwykle sympatycznie. Pani Gutowska-Adamczyk ze swobodą i humorem opowiadała o swojej pracy, rodzinie, drodze zawodowej i bohaterach swoich książek. A ponieważ spośród przybyłych 40 osób 99% stanowiły kobiety, to nie zabrakło również typowo "babskich" tematów i ploteczek. W atmosferze uśmiechu i serdeczności autorka chętnie odpowiadała na pytania i przytaczała anegdoty. Na koniec oczywiście ustawiła się kolejka po autografy i odbyła się sesja fotograficzna. To było przemiłe spotkanie i cieszymy się, że nasza biblioteka mogła gościć tak uroczą osobę.