Spotkanie DKK z dziećmi

18 października o godz. 15.00 odbyło się pierwsze spotkanie DKK przy Bibliotece Publicznej w Stróży. Przybyły na nie 3 dziewczynki i dyskutowały na temat książki A. Onichimowskiej pt.: Krzysztofa Pączka droga do sławy”. Czytelnicy przyznali, że książka jest bardzo ciekawa a bohater w humorystyczny sposób opisuje swoje relacje z rodziną i zastanawia się , jak zostać sławnym człowiekiem? Dzieci zgodnie stwierdziły, że Krzysztof ma fajne pomysły i również w swoim życiu chciałyby osiągnąć sławę, choć niekoniecznie ma to być związane z pisaniem książek.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Wspólnie ustaliliśmy termin następnego spotkania. Odbędzie się ono w drugiej połowie listopada, a omawiać będziemy książkę L. Bardijewskiej „ Dom ośmiu tajemnic”.

Magdalena Komór

moderator DKK przy BP w Stróży