Dyskusja o książce "Gdybym była aniołem"
- Szczegóły
- Kategoria: Relacje DKK przy PBP w Łowiczu
- Utworzono: poniedziałek, 20, kwiecień 2015 19:45
- Marianna Narewska
W czwartek 16 kwietnia 2015 roku o godzinie 17.00 odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu. W spotkaniu wzięły udział 3 osoby.
Na spotkaniu omawiano książkę Urszuli Sipińskiej „Gdybym była aniołem”. Jest to zbiór opowiadań, druga pozycja wydana przez piosenkarkę, po autobiografii „Hodowcy lalek”. Czytelniczki uznały książkę za lekką, łatwa i przyjemną, lecz niestety także pozbawioną głębokiego sensu. Przedstawione opowiadania były czasem nieprawdopodobnymi historiami, lecz niewiele z nich pozostało w pamięci czytających. Mimo to uznano, że książkę bardzo przyjemnie się czytało, była odprężająca i nie wymagała dużego zaangażowania.
Na zakończenie czytelniczki otrzymały książkę "Jedz, módl się, kochaj", o której będą dyskutować na kolejnym spotkaniu w czwartek 14 maja.