Dyskutowałyśmy na temat powieści "Szósta Klepka" Małgorzaty Musierowicz

23 maja 2007 r  (środa) o  godz. 16. 00 odbyło się w MBP Łódź-Widzew Filii nr 5 ul. Wilcza 7, drugie spotkanie DKK, w którym wzięło udział  5 osób.
Zobacz zdjęcia ze spotkania:
  • 3
  • 4
  • 5

Na zakończenie imprezy, która trwała 1,5 godziny ustaliliśmy termin kolejnego spotkania na 20 czerwca 2007 r. Do przeczytania wybraliśmy książkę Mikołaja Wójcika „ Tylko Matylda”.

Małgorzata Kowalska
Opiekun Dyskusyjnego Klubu Książkowego