„Kto zrozumie młodego faceta…?”

W środę 19 września 2012 r. odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem spotkałyśmy się w nieco większym gronie niż zazwyczaj. Może to wakacje tak wpłynęły na dziewczyny, że z chęcią przyszły na to spotkanie? Na początku zaczęłyśmy rozmawiać o swoich przeżyciach z wakacji, a potem przeszłyśmy do tematu książki. Na to spotkanie miałyśmy do przeczytania książkę pt. "Szalone życie Rudolfa". Chociaż niektórym dziewczynom nie podobała się ta powieść, ponieważ uważały, że była za bardzo dziecinna, mnie bardzo przypadła do gustu. Książkę czyta się bardzo szybko, jest ona lekką i humorystyczną powieścią doskonałą na każdy dzień. Niektóre zachowania bohatera potrafią rozśmieszyć czytelnika do łez. Jak sama nazwa powieści wskazuje jest to książka o życiu nastoletniego chłopca Rudolfa. Jest on chłopcem, który jak każdy nastolatek ma swoje potrzeby i marzenia. Największym marzeniem Rudolfa jest zostać aktorem. Chłopak dąży do tego i napotyka przy tym wiele przeszkód. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czy mu się uda przeczytajcie sami! Książka jest naprawdę warta polecenia. Na następne DKK zapraszamy 24 października o godzinie 16.00, będziemy dyskutować o "Pierwszej nocy pod gołym niebem". Zapraszamy!

relacja Marcelina Dudek