Recenzje czytelników klubów DKK

"Niebezpieczna gra" Emilia Wituszyńska - recenzja

"Niebezpieczna gra" to porywający debiut Emilii Wituszyńskiej. Opowiada nie tylko o pościgu, miłości, ale też o rodzinie, stracie, trudnych chwilach. Książka jest powiewem świeżości, której brakowało w romansach. Ma zajmującą akcję i ciekawych bohaterów, których poczucie humoru sprawia, że nie raz uśmiechniemy się podczas czytania tej książki. Główna bohaterka, to Weronika Kardasz - jedna z najlepszych policjantek w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji. Podczas dramatycznej akcji niestety traci najlepszego przyjaciela Michała. Po zdarzeniu kobieta nie może uwolnić się od poczucia winy, jej życie zmienia się diametralnie. Pewnego dnia komendant powierza jej ważne zadanie – musi chronić świadka zabójstwa, którym jest znany, zabójczo przystojny i nadzwyczaj arogancki aktor Przemysław Rej. Gwiazdor po mocno zakrapianej imprezie nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń minionej, tragicznej nocy. Aby nie wzbudzać podejrzeń otoczenia i paparazzich, Weronika mimo wielkiej niechęci musi udawać przed wszystkimi jego dziewczynę. Kiedy na jaw wychodzi, że celebryta nie jest do końca szczery z Weroniką, zaczyna się prawdziwa zabawa - śmiertelnie niebezpieczna gra, w której stawką będzie nie tylko życie. W książce znajdziemy także wątek miłosny, który bardzo trafnie współgrał z wątkiem kryminalnym. Dzięki bardzo lekkiemu stylowi autorki i świetnemu poczuciu humoru książkę czyta się szybko i przyjemnie. Akcja jest dynamiczna, pojawia się wiele zwrotów wydarzeń, które dostarczają wielu emocji i wrażeń. "Niebezpieczna gra" E. Wituszyńskiej, to wciągająca i godna polecenia książka.