Spotkania autorskie z Grażyną Jagielską

Dyskusyjne Kluby Książki
działające na terenie Łodzi i województwa łódzkiego zapraszają na spotkania autorskie
Grażyną Jagielską

z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania podróżniczka, z zawodu – pisarka, tłumaczka. Autorka powieści (Korespondent, Fastryga, Płaskuda), przekładów, m.in. J.G. Ballarda, Fay Weldon, Joanny Trollope, wspomnień Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym oraz książki Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku. Jej mąż – Wojciech Jagielski – jest pisarzem, publicystą i korespondentem wojennym.

żródło: http://www.znak.com.pl

Spotkania odbędą się:

11 czerwca 2014 roku w:

Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sieradzu FB nr 1, o godzinie 16.30w siedzibie WSHE w Sieradzu przy ul. Mickiewicza 6
Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Działoszyn FB w Trębaczewie o godzinie 19.00, spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki przy ul. Szkolnej 4

12 czerwca 2014 roku w:

Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie, spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w Sali Kominkowej MGOK , ul. Targowa 21