Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Recenzja książki pt. "Cztery łzy" Ewy Nowak

Książka pt. "Cztery łzy" Ewy Nowak opowiada o gimnazjalistce, która marzy, żeby zostać piosenkarką. Swoje marzenia utrzymuje w tajemnicy. Bohaterka ma na imię Zuzia. Pragnie wziąć udział w szkolnym przedstawieniu pt. "Cztery łzy". Książkę czyta się z zaciekawieniem, jest napisana z poczuciem humoru. Pojawia się też w niej wątek pierwszej miłości.

Książka opowiada o spełnieniu marzeń i o dążeniu do wytyczonych sobie celów. Bardzo nam się podobała.

Martyna Borowiak, Weronika Kacazmarek, Justyna Okrojek - gimn. Uczestnik DKK przy MBP w Pabianicach FB nr 5

Książka pt. :"Cztery łzy" Ewy Nowak jest napisana bardziej dla dziewczyn...

Książka pt. :"Cztery łzy" Ewy Nowak jest napisana bardziej dla dziewczyn. Zawiera ona dużo humorystycznych sytuacji. Jest śmieszna, najbardziej podobał się nam bohater Piotr Doliński, który zakochał się w głównej bohaterce książki Zuzi. Książka opowiada o nastolatce z gimnazjum, która chce zostać sławną piosenkarką.

Marzy też o tym aby zagrać w przedstawieniu szkolnym pt. \"Cztery łzy\". Zuzia mieszka nad morzem we Władysławowie z dwoma braćmi i mamą. Jej rodzice są rozwiedzeni. Zuzia często kłóci się z braćmi. W jej szkole odbywają się eliminacje do przedstawienia. Tata Zuzi chociaż mieszka w innym mieście postanawia jej pomóc. Zatrudnia w tym celu nauczycielkę śpiewu dla Zuzi. Bracia wyśmiewają się z niej. W końcu Zuzia poznaje Piotra Dolińskiego, który zakochał się w niej. Potem dostaje rolę w przedstawieniu \"Cztery łzy\" i spotyka się z Piotrem. Książka dobrze się koń\\czy i jest bardzo fajna.

Bartek Szymczak, Paweł Krysiak, Jakub Rzeźnik - kl. VI Uczestnik DKK przy MBP w Pabianicach FB nr 5

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi