Izabela Sowa w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łęczycy

Zobacz zdjęcia ze spotkania:
  • pb140143
  • pict0044
  • pict0055
  • pict0058

W środę 14 listopada 2007 r. o godzinie 16.00 w  Domu Kultury w Łęczycy odbyło się spotkanie ze znaną pisarką  Izabelą Sową”, autorką takich książek jak: „Zielone jabłuszko”, „Herbatniki z jagodami”, „Cierpkość wiśni”, „Smak świeżych malin” oraz „10 minut od centrum”.           Spotkanie z pisarką odbyło się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książkowych działających na terenie województwa łódzkiego
Na początku spotkania Dyrektor Biblioteki p. Aneta Pucek powitała autorkę i gości oraz przedstawiła jej dokonania pisarskie.
Zasadniczą część spotkania stanowiło wystąpienie pisarki, która opowiadała o sobie, własnych przeżyciach, doświadczeniach.
Na spotkanie przybyło okło 40 osób. Goście aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając szereg pytań, które dotyczyły zarówno życia i twórczości pisarki, jej ulubionych książek jak i refleksji o współczesnej literaturze polskiej i zagranicznej.
Na miejscu można było również zakupić najnowszą książkę autorki, pt. „Świat szeroko zamknięty”.
Pod koniec spotkania autorka podpisywała  książki swojego autorstwa.

Marek Kamiński
moderator DKK