Tuwim

Rok 2013 Rokiem Tuwima

Łódź, łódzkie świętuje! I w naszym klubie chcemy świętować, bawić się twórczością Tuwima, wspominać, przypominać , poznawać, uczyć. Tak więc styczeń , to przede wszystkim plany.

Wstępnie ustaliliśmy :

1. Od 04 -22 lutego „ Wrzuciłeś list do Bambo, jak prosiłam ?” zajęcia z dziećmi podczas ferii zimowych. Realizacja projektu  UNICEF Wszystkie Kolory Świata oraz zajęcia z wierszami Tuwima.
  2. 22. 02.2013 (w przypadku dużych mrozów termin zostanie przesunięty), Baśniowa noc -  „Lokomotywą do Wierszolandii, poświęcona Tuwimowi, jego twórczości dla dzieci.  Będą tematyczne zabawy, konkursy, głośne czytanie wierszy.
  3. 01.06.2013, w XII  Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom -  „ Leśna audycja” – czytać będziemy „ Ptasie radio” na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej.
  4. Czerwiec – wrzesień, Stróża Czyta Tuwima- imprezy plenerowe, pikniki literackie dla wszystkich. Udział w kampanii Łódzkie Czyta

Oby się udało !