Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Niechciana prawda

„Niechciana prawda”

Relacja ze spotkania DKK przy GBP w Strzelcach Wielkich.

Daniela Duchowska

 

                                                                       W dniu  16.12. 2016 r.  panie  klubowiczki  omawiały książkę Agaty  Kołakowskiej „Niechciana prawda” Obecnych było  7 osób.

Główna bohaterka  Beata  sądziła  ,że wiedzie zwyczajne , spokojne  życie jak wiele innych kobiet. Prowadzi własną kwiaciarnię i wraz z mężem Markiem wychowuje dwunastoletniego syna.

Pewnego dnia Marek oświadcza, że odchodzi. Spotkał miłość swojego życia …

Beacie wali się cały świat. Początkowo trudno jest jej w to wszystko uwierzyć. Później przychodzi rozpacz, bezsilność i poczucie bycia oszukaną. Musi stawić czoło przeciwnościom i budować nowe życie dla siebie i syna .Wydaje się , że jest to historia ,  która spotyka wiele kobiet, gdyby nie to, że miłością  Marka  okazuje się mężczyzna.

Autorka w w/w powieści porusza ważny  temat społeczny - jak są odbierane i traktowane osoby homoseksualne. Książka napisana jest lekkim językiem , czyta się ją bardzo szybko. Naszym klubowiczkom  powieść bardzo się podobała a przede wszystkim temat był niezwykle interesujący . Panie zwróciły uwagę jak ważne jest wsparcie bliskich i pomoc w trudnych sytuacjach.

Następne  spotkanie  27.01.2017 r. Omawiać będziemy książkę  Wojciecha Szczawińskiego i Anny Dymnej „Warto mimo wszystko”.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

2011 WiMBP w Łodzi