B.A.Paris - "Za zamkniętymi drzwiami"

B.A. Paris – „Za zamkniętymi drzwiami”

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią – wróciliśmy do spotkań naszego Dyskusyjnego Klubu Książki.  W piękne czwartkowe popołudnie – z nieukrywaną przyjemnością – spotkaliśmy się, aby omówić książkę, która dość długo czekała na swoją kolej, a mianowicie „Za zamkniętymi drzwiami” – B.A.Paris. Wzbudziła ona w naszych czytelnikach dość dużo emocji i o dziwo, po raz pierwszy od bardzo dawna, jednogłośnie zyskała miano „świetnej”. Każdy wypowiadał się na jej temat w samych superlatywach. Zaskakująca, skrupulatnie przemyślana, dobrze napisana – to tylko niektóre komplementy na jej temat. Dyskusjom o perypetiach Jacka i Grace nie było końca. Okazało się, że B.A. Paris napisała niesamowicie poruszający thriller psychologiczny, który nasi klubowicze pokochali od pierwszych stronic. Jak to zwykle bywa, rozmowy na temat książki po jakimś czasie przeszły w opowieści z życia naszych klubowiczów, na podstawie których można by napisać niejedną równie dobrą powieść. Ciężko było nam się rozstać, aczkolwiek mamy nadzieję, że w następnych spotkaniach już nic nam nie przeszkodzi.