Wyszukiwanie:

Logowanie:

Realizatorzy:

Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią DKK Trębaczew

Po raz kolejny w ramach DKK działającego przy Filii Bibliotecznej w Trębaczewie mogliśmy zorganizować spotkanie autorskie. W tym roku naszym gościem był Szymon Hołownia - dziennikarz, publicysta, laureat wielu nagród, autor kilkunastu książek m.in. „Kościół dla średnio zaawansowanych”, „Tabletki z krzyżykiem”, „Ludzie na walizkach”, „Święci codziennego użytku”, „36 i 6 sposobów na to, jak uniknąć życiowej gorączki, czyli Katechizm według Szymona Hołowni”, „Święci pierwszego kontaktu”. Założyciel Fundacji Kasisi oraz Fundacji Dobra Fabryka finansujących, m.in. działalność Domu Dziecka w Kasisi w Zambii, hospicjum  w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Demokratycznej Republice Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Współprowadzący wraz z Marcinem Prokopem program telewizyjny "Mam talent".
Podczas spotkania dziennikarz opowiadał w jaki sposób można zmienić coś w swoim życiu, aby być bardziej otwartym na drugiego człowieka, aby włączyć się w „produkcję dobra”. Subtelnie i lekko żartobliwie mówił o swych wyborach moralnych, o dwukrotnej próbie zostania kapłanem. Ogromna wiedza, fascynujące opowieści o tym co jest ważne w życiu każdego człowieka zjednały dziennikarzowi wielu nowych wielbicieli.

Na zakończenie oficjalnej części spotkania przyszedł czas na autografy oraz krótkie rozmowy dające możliwość do prywatnych podziękowań.

Statystyki działalności

Wykaz zakupionych ksiażek

Jak założyć lub dołączyć?

KONTAKT

Kinga Siekierska

Koordynator wojewódzki DKK
Działu Metodyki Analiz i Szkoleń
WBP im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi

tel. 42 663 03 53

Deklaracja dostępności

2011 WiMBP w Łodzi